Mes jų niekada nesuprasim…

Merginos – TIKRŲ vyrų bene geidžiamiausias objektas. Kiekvienas vyras turi savo skonį: vieniems patinka “kūdos“, kitiems – putlesnės, vieniems aukštos, kitiems – žemos, vieniems – didžiakrūtės, kitiems – “lentos“ ir t.t. Bet tikriausiai visiems vyrams moterys yra mažiausiai suprantamas dalykas visatoje.

Kartais jų tiesiog neįmanoma suprasti. Tai labai sudėtingos, kartais nežinančios, ko nori būtybės (mano akimis) būtybės. Su jomis yra labai negerai pyktis. Tarkim, vyksta kažkoks balius. Susipyksta du vyrai. Ką jie padarys? Išeis į lauką, padaužys viens kitam snukį, ir grįš prie stalo. Viskas, daugiau jokių nuoskaudų. Bet kaip pykstasi merginos? Iš pradžių valandą laiką aiškinsis, prikaišiodamos viena kitai senus laikus, kai buvo kažką padariusios “ne to“. Paskui gal sugalvos patampyt vieną kitai už plaukų. Bet tuo viskas nesibaigs. Kokias tris dienas viena su kita nekalbės. Paskui prasidės vėl aiškinimaisi. Dar vėliau prasidės visokio purvo pylimas ant savo “priešės“. Galiausiai jos nebesusitaikys ir jų keliai skirsis visiems laikams. O dėl ko įvyko kivirčas? Dažniausiai tai būna dėl menkniekių, kaip, pavyzdžiui, toks pareiškimas: “Aš visą savaitę sirgau, o kodėl tu nepaklausei kaip aš laikausi?“.

Kitas keistas dalykas – nesuprasi, ko jos nori. Pasakai komplimentą, supranta priešingai. O paskui skundžiasi, kad nepasakai jai nieko gražaus.  Dažnai viską išverčia į priešingą pusę. Pasakai: “O kokia tu graži. Svorio bene numetei. Tikrai gražiai atrodai“. Atsakymas: “O jau anksčiau tai karvė buvau?“. Na ir suprask tu, ką blogo pasakei. Ir tikrai nehiperbolizuoju. Taip jau yra, kad joms patinka vyrus  priversti jaustis kaltais, nesvarbu ar jie kalti ar ne… (Nepriimkit, brangiosios, visko asmeniškai. Aš tik rašau, kas į galvą šauna)

“Nepyk, bet manau, kad galime likti tik draugais“ – tikriausiai viena iš labiausiai traumuojančių vaikinus frazių. O kas būna keisčiausia- išsiskiria visiškai dėl nieko. Jų argumentas: “Ai, nu žinai, nebeliko meilės“. Na gerai, nebeliko tai nebeliko. Bet bendrauji, atrodo viskas gerai, kaip ir visada. O čia šast, tokia žinia, kad ji tau nieko nebejaučia. Tai nors kažkas būtų pasikeitę – bendravimas, sumažėjęs pasimatymų skaičius, ar dar kas nors. Bet ne, viskas tekėjo sena vaga…

Esu vieną kartą su draugais kalbėjęs apie tokį atvejį: studentų porelė. Abu žino, kad su finansais nėra labai gerai. Mergina tai pripažįsta. Bet vis tiek vaikšto po restoranus, o vėliau su vaikinu išsiskiria dėl to, jog jis nesugeba jai nupirkti pavalgyti restorane.  Absurdas, ką daugiau įmanoma pasakyti. Mergina, pripažįsta ir nesmerkia vaikino už tai, kad jis nėra labai pajėgus finansiškai, bet vis tiek su juo dėl to išsiskiria. Paradoksas kažkoks. Aš tokių dalykų tikriausiai niekada nesuprasiu…

Kitas keistas dalykas – per didelis stengimasis būti gražia.

Vienos pradeda badauti, kad būtų lieknesnės (nors ir taip sveria vos tik 55kg). Jos visada laiko save storomis, kad ir kokia tobula figūra būtų.

Kitos prisikrauna špakliaus kibirais ant veido. Fu. Kas per daug tas nesveika.

Trečios – per ilgai užsibūna soliariumuose. Atrodo, kad ten būtų visą naktį praleidusios.

Na pasakykit man, kokiam vyrui tai bus gražu? O jos to nesupranta. Ech tas moteriškas naivumas. Juk gražiausia yra natūralumas. Aišku, gražu, kada pasidažo. Aš nesu antimakiažo šalininkas. Tačiau visko reikia naudoti su saiku. Beje, jei kam įdomu, plačiau apie tai galite paskaityti Žymanto bloge.

Ech tos merginos. Keisčiausios, sudėtingiausios, tuo pačiu gražiausios ir dar visokios -iausios būtybės. Ne veltui yra tokia legenda, kad yra išleista knyga, kurios storis, kaip penkios biblijos, pavadinimu “Kaip suprasti moteris“. Šitų knygų yra jau 7 tomai. Ir tai tik įžanga…

P.S. Mintys nebuvo dėstomos “iš oro“. Rašant buvo remtasi savo bei aplinkinių patirtimi

Reklama

3 responses

 1. Tai čia kažkoks…. butaforinis iliuzijų rinkinys (kalbant apie supratimą).

  Beje, čia šita citata – „Nepyk, bet manau, kad galime likti tik draugais“ yra labai populiari. Tas pats kas sakytum: “Tavo šuo vakar nudvėsė, tačiau vis tiek gali jį laikyti“.

  (Apie pavyzdį su restoranais)
  Tai, Laimonai, reikia suprasti, kad yra šeimos moterys, moterys karjėristės, moterys materialistės (yra ir dar vienas tipas, tačiau etika neleidžia jo vartoti).

  Ai čia… ta diskusija… visos Lietuvos blogeriai galėtų rašyti ta tema ir vistiek mes nieko nesuprastume.

  P.S.

  Beje, ta knygutė “Kaip suprasti moteris“ su savo septyniais tomais taip į nieką ir neatsako, o nagrinėja ką tam tikru atveju darytų tam tikro tipo moteris. (:

  1. „Tavo šuo vakar nudvėsė, tačiau vis tiek gali jį laikyti“. Žiauriai geras palyginimas 😀

 2. Jei merginos netenkina vargsas studentas (kuris, manau, ateityje bus ne toks jau ir vargsas :), tai nera ko del tokios merginos vargti. Gerai, kad ji parodo savo tikrai veida kuo anksciau. Blogiau buna, jei pragyvena 20 metu santuokoje, veliau vyra atleidzia is darbo del krizes, o moteris ji ir palieka, nes pinigu neuzdirba…
  Geras straipsnis 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: