Komentatorių lozungas: “Stumiam ant bet ko, nežinodami kodėl!“

Kaip eilinį kartą lietuvių komentatoriai nesugeba nieko daugiau, kaip tik suerzinti, reikšdami savo “protingas“ mintis. Aišku, reiktų vadovautis auksine taisykle: nepatinka – neskaityk. Bet taip jau yra, kad turiu pažiūrėt ką mano kiti mūsų tautiečiai apie vieną ar kitą naujieną.

Taigi, kas dabar atsitiko? Manau daugelis žmonių, kurie kartas nuo karto įsijungia televizorių, žino, kad yra toks projektas kaip “Chorų karai“. Vakar (per Velykas) buvo šio projekto finalas. Aišku visi tikėjosi, kad laidą ves jau įprastai kartu matomi Vytautas Šapranauskas ir Jurgita Jurkutė. Tik neaišku, dėl kokių priežasčių, bet V. Šapranauską pakeitė Mindaugas Stasiulis. Taigi, visiems iškilo klausimas: “Kur Šapras?!“  Netrukus praeiti nuo laidos pradžios nė pusvalandžiui, jau Lietuvos žinių portaluose atsirado straipsniai, apie SKANDALINGĄJĄ naujieną. Na ir aišku, komentarų antplūdis, tarp kurių 3/4 komentarų buvo būtinai paminėtas žodis “geria“. Žmonės, atsitokėkit, ko jūs visą laiką į praeitį žiūrit?! Jums kad tik pasireikšt, jog žinot, kad žmogus kažkada klaidų turėjo gyvenime padaręs. Tai negali žmogui skubių problemų atsirast ar ką?

Toks jau lietuvių būdas: skųstis, būti nepatenkintais, dėl visko kaltinti Kubilių, pasireikšti kuo kritiškiau. Kartais gal ir gerai, bet viskas turi būti vietoje ir laiku. Be to, man būtų labai įdomu pamatyti, kaip tie patys komentatoriai išdrįstų pasakyti, tiesiai į akis: “Kubiliau, tu esi gaidys!“  Įsivaizduojat? Aš tai ne, nes visi galime būti mandrūs už kompiuterio ekranų. Nors ką aš čia kalbu. Visiems viskas aišku apie tuos laido riterius. Kam čia kalbėti apie tą patį 10 kartų…

Grįžtam prie ŠaproBuvo praeitais metais nesusipratimas per “Auksinius svogūnus“. Manau visi puikiai atsimena. Bet kaip paskui paaiškėjo, jam ten liga kažkokia buvo. Siūlau pažiūrėti “Paskutinės instancijos“ parengtą reportažą apie minėtą įvykį. Galit sakyti, kad čia viskas suvaidinta, jis yra aktorius, jam nesunku visa tai puikiai suvaidinti. Taip, gal jam ir nesunku. Kaip bebūtų, taip, bet aš manau, kad šis žmogus yra vertas pagarbos už savo talentą. Kai jis “užvažiuoja“ ant ko nors tai būnam visi laimingi, linksmi, išsišiepę iki ausų. Patinka, kai suskelia kokį bajerį. O mat dabar, reikia jį su purvu maišyti. Man atrodo, su tokiu talentu jis galėtu puikiausiai dirbti svetimoje šalyje, ir gauti žymiai didesnius pinigus nei čia. Bet jis vis tiek vargsta čia. Aš neteigiu, kad mes jį turime garbinti kaip kokį dievaitį. Tiesiog išmokime neprikaišioti, kada nereikia praeities klaidų, nes kiekvienas žmogus gali keistis.

Nelabai ką turiu daugiau ir pasakyti. Tiesiog paliečiau globalinę lietuvių problemą, kurią ganėtinai sunku pagerinti.

Reklama

One response

  1. Juk nieko nuostabaus. Čia Lietuva ir mūsų toks mentalitetas 🙂 Jeigu gautume daugiau saulės – būtume linksmesni ir optimistiškesni… jau dabar stengiuosi nežiūrėti TV, nes ten tik ir matai – papjovė, nušovė…. vien neigiama info. Vienintelė smagi žinių laida buvo per kovo 11, kai rodė tik geras žinias….

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: