Apie blog’ą

 Šiek tiek apie  mane (autorių):

Esu jaunas, mėgstantis sportuot, turintis ką pasakyt vaikinas. Nuomonę reiškiu argumentuotai, nes pats nemėgstu tokių žmonių, kurie pasako kokią nesąmonę ir nesugeba jos apginti. Patinka būti gamtoje, ypač miške, kuris yra nelabai toli nuo mano namų. Taigi, galite rasti kartais su tai susijusių įrašų. Į daugelį dalykų žiūriu objektyviai, nesistengiu paniekinti kai kurių komentatorių išsireiškimus, nes kiekvienas turi savo nuomonę.

Apie tinklaraštį:

Kaip gimė idėja kurti tinklaraštį? Viskas prasidėjo nuo mano geografijos mokytojo (altajus.net). Paskaičius jo straipsnius, man pačiam pasidarė visai įdomu pabandyti reikšti savo mintis internetinėje erdvėje. Iš pradžių viskas ėjosi lėtokai, kadangi buvau visiškai žalias, bet vėliau įsivažiavau. Taigi, dabar matote mano darbo rezultatą. Tinklaraštį nusprendžiau kurti taip, kad jį galėtų skaityti visi, kam yra aktualios jaunimo problemos, įvykiai ir pan. Nesistengiu rašyt kažkaip įmantriai. Mintys eina taip, kaip galvoju, o ne taip, kaip norėtų kartais lietuvių kalbos mokytoja (manau, supratot ką noriu pasakyti).  Taigi, nepykit jei kartais rasit ne visiškai gerai išreikštas mintis. Pats tinklaraštis nėra kuriamas  “dirbtinai“. Rašau tai, kas man nutiko tą dieną ypatingo, ar kokios mintys mane tada užplūdo. Taigi, apibendrinsiu šitaip: tinklaraštis skirtas plačiai jaunimo, ir netik, bendruomenei.


Ko tikiuosi iš Jūsų:

Manau, kad ką nors sudominsiu savo mintimis. Paprasčiausiai norėčiau iš Jūsų sulaukti nuoširdžių, argumentuotų, kitus neįžeidžiančių pasisakymų. Vertinu sveiką kritiką, tad jei sulauksiu ir jos, tikrai nepyksiu 🙂

Kontaktai:

Jei kyla klausimų, norų, pageidavimų ar nusiskundimų, galite pasireikšti svečių knygoje arba

  • skype: laimys123
  • el.paštas: laimys123[eta]gmail.com
Reklama
%d bloggers like this: